Szukają Państwo firmy świadczącej usługi budowlane na terenie Trójmiasta na najwyższym poziomie? W naszej ofercie znajduje się szeroki wachlarz usług budowlanych, dzięki któremu w krótkim czasie zamieszkają Państwo w domu swoich marzeń. Jeżeli dotychczasowy wystrój mieszkania stał się nudny lub brak funkcjonalności przysparza kłopotów, to czas temu zaradzić. Jako firma Merbud oferujemy usługi remontowe na terenie całego Trójmiasta. Zajmiemy się każdym etapem remontu, od równania ścian i ich malowania, przez montowanie instalacji, aż do montażu paneli podłogowych, drzwi czy okien.

Nie narażaj swoich nerwów — usługi budowlane Gdańsk przychodzą z pomocą

Warto zaufać specjalistom i pozwolić im na przeprowadzenie gruntownego remontu mieszkania. Nasza firma składa się wyłącznie z fachowców, którzy nie pozwolą sobie na najmniejszy błąd. Remonty budowlane w Gdańsku, które oferujemy, wykonujemy zawsze z należytą starannością i zaangażowaniem. Współpraca z nami daje gwarancję zadowolenia z wykonanej przez nas pracy.

Chcesz dodać trochę charakteru do swojego wnętrza?

Wykonujemy prace począwszy od tynków dekoracyjnych, przez podwieszane sufity, a kończywszy na podświetlanych półkach. Chętnie też przyjrzymy się indywidualnym pomysłom — jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. Chętnie wykonamy dla Państwa m.in. nietypowe zabudowy. Wystarczy, że opiszą Państwo, jakie elementy ma zawierać projekt, a my postaramy się jak najlepiej odwzorować powstały pomysł. Wierzymy, że owocna współpraca jest możliwa dzięki dialogowi.

Remonty budowlane Gdańsk — adaptacja poddaszy

Potrzebują Państwo więcej miejsca w swoim domu, ale nie mają pomysłu, jak je wygospodarować? Obskurny strych może dostać drugą szansę i stać się naprawdę ciekawym, ale i spełniającym najważniejsze funkcje pomieszczeniem. Adaptacja poddasza wymaga fachowej wiedzy dotyczącej odpowiedniej wysokości pokoju oraz kształtu dachu. Nasi specjaliści wybiorą najoptymalniejsze rozwiązanie, które zapewni komfort domownikom korzystającym z nowej przestrzeni w domu.

Wszystko czarno na białym

U nas nie ma miejsca na niedomówienia. Stawiamy na dokładność i planowe wywiązywanie się z umówionych wcześniej zleceń. Dlatego też przed przystąpieniem do prac sporządzimy umowę, w której określimy termin rozpoczęcia realizacji projektu oraz termin jego zakończenia, a także zakres usług budowlanych lub remontowych i gwarancję. Jeżeli nasuwają się jakieś pytania, chętnie na nie odpowiemy drogą mailową lub telefoniczną. Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami.

Usługi remontowe Gdańsk, czyli gwarancja najwyższej jakości

Co cechuje nasze usługi remontowe (Gdańsk)? Staranność wykonania i korzystanie z najlepszej jakości materiałów budowlanych. Współpracujemy z wieloma producentami artykułów budowlanych, mając jednak na uwadze ich jakość i wytrzymałość. Zapewniamy zarówno zakup, jak i transport wszystkich niezbędnych materiałów, część z nich kupujemy również z upustem, pozwalając naszym klientom zaoszczędzić. Klienci są dla nas najważniejsi, dlatego zapewniamy aż 3-letnią gwarancję na wykonaną przez nas pracę.

Remonty budowalne Gdańsk — referencje mówią same za siebie

Jeśli rozważają Państwo podjęcie współpracy z nami, warto sprawdzić przykładowe usługi remontowe w Gdańsku bądź usługi budowlane przeprowadzane przez naszą firmę na terenie Trójmiasta i zapoznać się z referencjami, które zostały wystawione przez naszych zadowolonych Klientów.  Satysfakcja zleceniodawców jest dla nas najważniejsza. Chcemy, aby po zakończeniu współpracy z nami, można było cieszyć się wykończonymi przez nas pomieszczeniami jeszcze przez wiele lat.